ADR Initial courses

 

Date

Price

JANUARY 2018
23.-25.01.2018 (Tue-Thu) Tallinn, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
30.01-01.02.2018 (Tue-Thu) Pärnu, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
FEBRUARY 2018
30.01-01.02.2018 (Tue-Thu) Pärnu, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
07.-09.02.2018 (Tue-Thu) Tartu, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
12.-14.02.2018 (Tue-Thu) Jõhvi, in Russian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
13.-15.02.2018 (Tue-Thu) Tallinn, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
24.02.2018 (L) EESTI 100 AASTAD!
27.02-01.03.2018 (Tue-Thu) Pärnu, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
MARCH 2018
27.02-01.03.2018 (Tue-Thu) Pärnu, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
06.-08.03.2018 (Tue-Thu) Tartu, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
06.-08.03.2018 (Tue-Thu) Jöhvi, vene k. 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
13.-15.03.2018 (Tue-Thu) Tallinn, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
13.-15.03.2018 (Tue-Thu) Tallinn, in Russian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
27.-29.03.2018 (Tue-Thu) Pärnu, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
30.03.2018 SUUR REEDE
APRIL 2018
01.-02.04.2018 LIHAVÕTEPÜHAD
03.-05.04.2018 (Tue-Thu) Jõhvi, in Russian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
17.-19.04.2018 (Tue-Thu) Tallinn, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
17.-19.04.2018 (Tue-Thu) Tallinn, in Russian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
24.-26.04.2018 (Tue-Thu) Pärnu, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
27.-29.04.2018 (Fri-Sun) Tartu, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
MAY 2018
08.-10.05.2018 (Tue-Thu) Jõhvi, in Russian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons
15.-17.05.2018 (Tue-Thu) Tallinn, in Estonian Ilmoittaudu
15.-17.05.2018 (Tue-Thu) Tallinn, in Russian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
22.-24.05.2018 (Tue-Thu) Pärnu, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
29.-31.05.2018 (Tue-Thu) Tartu, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
JUNE 2018
05.-07.06.2018 (Tue-Thu) Jõhvi, in Russian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
12.-14.06.2018 (Tue-Thu) Tallinn, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
12.-14.06.2018 (Tue-Thu) Tallinn, in Russian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
19.-21.06.2018 (Tue-Thu) Pärnu, in Estonian Ilmoittaudu
26.-28.06.2018 (Tue-Thu) Tartu, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
JULY 2018
10.-12.07.2018 (Tue-Thu) Tallinn, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
AUGUST 2018
07.-09.08.2018 (Tue-Thu) Tallinn, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
08.-10.08.2018 (Wed-Fri) Tartu, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
08.-10.08.2018 (Wed-Fri) Jõhvi, in Russian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons
13.-15.08.2018 (Mon-Wed) Pärnu, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
SEPTEMBER 2018
04.-06.09.2018 (Tue-Thu) Tallinn, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
04.-06.09.2018 (Tue-Thu) Tallinn, in Russian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
11.-13.09.2018 (Tue-Thu) Tartu, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
11.-13.09.2018 (Tue-Thu) Jõhvi, in Russian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
25.-27.09.2018 (Tue-Thu) Pärnu, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
OCTOBER 2018
02.-04.10.2018 (Tue-Thu) Tallinn, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
02.-04.10.2018 (Tue-Thu) Tallinn, in Russian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
16.-18.10.2018 (Tue-Thu) Tartu, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
16.-18.10.2018 (Tue-Thu) Jõhvi, in Russian Ilmoittaudu
23.-25.10.2018 (Tue-Thu) Pärnu, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
NOVEMBER 2018
07.-09.11.2018 (Wed-Fri) Tartu, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
12.-14.11.2018 (Mon-Wed) Pärnu, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
20.-22.11.2018 (Tue-Thu) Tallinn, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
20.-22.11.2018 (Tue-Thu) Jõhvi, in Russian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
JÕULUD-AASTAVAHETUS 2018-2019
27.-29.12.2018 (Thu-Sat) Tallinn, in Estonian Ilmoittaudu
27.-29.12.2018 (Thu-Sat) Tallinn, in Russian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
28.-30.12.2018 (Fri-Sun) Pärnu, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
28.-30.12.2018 (Fri-Sun) Jõhvi, in Russian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
02.-04.01.2019 (Wed-Fri) Tartu, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
03.-05.01.2019 (Wed-Fri) Tallinn, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
JANUARY 2019
22.-24.01.2019 (Tue-Thu) Tallinn, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
29.-31.01.2019 (Tue-Thu) Pärnu, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
29.-31.01.2019 (Tue-Thu) Jõhvi, in Russian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
FEBRUARY 2019
05.-07.02.2019 (Tue-Thu) Tartu, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
12.-14.02.2019 (Tue-Thu) Tallinn, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
12.-14.02.2019 (Tue-Thu) Tallinn, in Russian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
19.-21.02.2019 (Tue-Thu) Pärnu, in Estonian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu
19.-21.02.2019 (Tue-Thu) Jõhvi, in Russian 214 € vat. 20 % (178,33 vat. 0), 24 lessons Ilmoittaudu

(Eesti) Kontakt

Narva mnt. 5, 10117 Tallinn
Tel.: +372 682 5779 või +372 56 900 030
E-mail: regi@roolikool.ee